Prodej posledního stavebního pozemku o celkové ploše 1.608 m2 v lokalitě Štěkeň, Strakonice

Prodej posledního stavebního pozemku v lokalitě Štěkeň u Strakonic o celkové ploše 1.608 m2. Celá plocha je v územním plánu obce určena pro výstavbu rodinných domů. Všechny okolní prodané pozemky jsou napojeny na elektrickou síť, realizováno také připojení všech pozemků k vodovodu (obecní vodovod je na hranici pozemku) a kanalizaci. Zároveň také bude budována obslužná komunikace včetně veřejného osvětlení. V obci se nachází základní občanská vybavenost (pošta, obchod, MŠ, ZŠ, knihovna). Cena pozemku zahrnuje komunikaci, veřejné osvětlení, připojení vodovodu a kanalizace.

Základní údaje

Evidenční číslo
1166pd2021
Typ zakázky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemek
Podtyp nemovitosti
Stavební bydlení
Plocha
1608 m2
Stav zakázky
Aktivní
Lokalita
Štěkeň
Cena
1 500 Kč za m2

Makléř

Jméno
Helena Soldánová
Telefon
380123558
Mobil
777595994

Rozšiřující údaje

Plocha parcely
1608 m2
Kanalizace
Městská
Voda
Vodovod
Elektřina na pozemku
Na hranici
Přístup k pozemku
Ano
Výtah
Ne
Druh smlouvy
Výhradní
Typ vlastnictví
Osobní
Umístění
Klidná část obce

Žádost o více informací

Vyplňte následující formulář. Upřesněte, co by Vás zajímalo. V nejbližší době Vás naši makléři kontaktují.

Jméno
Telefon
Email
Specifikujte Váš dotaz
zpracováním osobních údajů
 

Podobné nabídky

0073pd2012
Prodej stavebního pozemku o celkové ploše 5319 m2 v lokalitě Domoraz, Klatovy Prodej pěkného, mírně svažitého pozemku, který se nachází na okraji obce Domoraz. Pozemek je dle územního plánu vhodný k výstavbě rodinného domu. Pozemek je zasíťován - na hranici pozemku je elektřina, voda a kanalizace. Přístup na pozemek je prostřednictvím veřejné komunikace, která vede až k hranici pozemku. Z pozemku je krásný výhled do okolí, velmi pěkné prostředí - krásná příroda, v blízkosti veškerá občanská vybavenost a možnosti kulturního využití - hřiště na fotbal, nohejbal, tenis. četné cyklistické a turistické stezky, zajímavosti a památky - např. zřícenina hradu Rabí.
670 Kč za m2
0712pd2014
Prodej stavebního pozemku v lokalitě Albrechtice nad Vltavou Prodej stavebního pozemku o celkové výměře 5665 m2. Pozemek se nachází v lokalitě Albrechtice nad Vltavou a dle územního plánu je na pozemku možnost výstavby nízkopodlažních rodinných domů. Na pozemku se nachází vlastní studna, elektřina a kanalizace jsou v dosahu 100 m. V blízkosti se nachází město Protivín a Písek. S ohledem na plánované rozšíření JE Temelín se jedná o velmi lukrativní lokalitu k investicím.
500 Kč za m2
1063pd2016
Prodej rozlehlé stavební parcely s loukou a dvěma zahradami o celkové ploše 3964 m2 v lokalitě Dolní Bolíkov, část Nová Ves, Dačice Prodej stavební parcely s loukou a dvěma zahradami o celkové ploše 3964 m2 v lokalitě Dolní Bolíkov, část Nová Ves, Dačice. Na pozemku vlastní voda, elektřina 230/380V, pozemek rovinatý, zatravněný, bez trvalých porostů, v sousedství zahrady a vesnické zástavby samostatně stojících rodinných domů. Určen k výstavbě samostatně stojícího rodinného domu, případně penzionu, rekreační chaty, apod.. V okolí řada lesů, rybníků, turistických, cyklistických a běžkařských tras. Nedaleko město Dačice, malebná historická Telč a spousta dalších památných míst. Veškerá občanská vybavenost v nedalekých Slavonicích.
2 575 000 Kč
1166pd2021
Prodej posledního stavebního pozemku o celkové ploše 1.608 m2 v lokalitě Štěkeň, Strakonice Prodej posledního stavebního pozemku v lokalitě Štěkeň u Strakonic o celkové ploše 1.608 m2. Celá plocha je v územním plánu obce určena pro výstavbu rodinných domů. Všechny okolní prodané pozemky jsou napojeny na elektrickou síť, realizováno také připojení všech pozemků k vodovodu (obecní vodovod je na hranici pozemku) a kanalizaci. Zároveň také bude budována obslužná komunikace včetně veřejného osvětlení. V obci se nachází základní občanská vybavenost (pošta, obchod, MŠ, ZŠ, knihovna). Cena pozemku zahrnuje komunikaci, veřejné osvětlení, připojení vodovodu a kanalizace.
1 500 Kč za m2
Servis bydleni
Za veškeré údaje u inzerovaných nemovitostí na tomto serveru zodpovídají pouze inzerenti.
Copyright © 2012 servisbydleni.cz, Exported from Realko