U Tří prasátek - Prodej podsklepeného secesního domu v lokalitě Harantova, Písek

Prodej podsklepeného secesního domu se třemi bytovými jednotkami v lokalitě Harantova, Písek. Dům o zastavěné ploše 227 m2 prošel částečnou revitalizací, stojí v srdci klidné části jihočeského města Písku, s blízkou dostupností všech služeb. V zadním traktu domu je udržovaná slunná zahrada s altánkem, obklopena ovocnými stromy o celkové rozloze 217 m2, která zajišťuje dostatek místa k odpočinku. Dům je vhodnou příležitost jak k rodinnému bydlení, tak k podnikatelským záměrům. Třípodlažní podsklepený secesní dům má některé původní a historické prvky, je ihned k nastěhování i užívání. V prvním podlaží je samostatná bytová jednotka o velikosti 3+1 s volným vstupem ze verandy do kanceláře ( TV room ), dále tři velké průchozí pokoje s vlastním vchodem, prostorná kuchyň, spižírna, koupelna s vanou a pračkou, samostatné WC a další koupelna se sprchou a WC. Ve druhém podlaží je rozlohou a vybavením stejná bytová jednotka. Ve třetím podlaží je půdní pokoj, kdy z ostatního volného půdního prostoru může po přestavbě vzniknou další bytová jednotka. Dům je vytápěn plynem ( kotel ve sklepním prostoru domu), napojen na veřejný vodovod a kanalizaci, ve všech obytných místnostech je parketová podlaha zakrytá kobercem, koupelny a WC dlažba. Jedinečná nemovitost v jedinečné lokalitě. Doporučujeme osobní prohlídku ( Prasátka nejsou v ceně :-) ). Cena k jednání.

Základní údaje

Evidenční číslo
1159pd2020
Typ zakázky
Prodej
Typ nemovitosti
Činžovní dům
Plocha
227 m2
Stav zakázky
Aktivní
Lokalita
Písek
Cena
10 500 000 Kč

Makléř

Jméno
Helena Soldánová
Mobil
777595994

Rozšiřující údaje

Obytná plocha
227 m2
Zastavěná plocha
227 m2
Užitná plocha
227 m2
Plocha parcely
444 m2
Kanalizace
Městská
Plyn
Zaveden
Voda
Vodovod
Výtah
Ne
Sklep
Ano
Zahrada
Ano
Konstrukce budovy
Cihla
Druh smlouvy
Výhradní
Vytápění
V domě, plynové, radiátory
Celkem pater
3
Počet bytových jednotek
2
Počet nadzemních podlaží
2
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Typ vlastnictví
Osobní
Zařízeno
Částečně zařízeno
Energetická náročnost budovy
G - Mimořádně nehospodárná
Energetická náročnost podle vyhlášky
78/2013 Sb

Žádost o více informací

Vyplňte následující formulář. Upřesněte, co by Vás zajímalo. V nejbližší době Vás naši makléři kontaktují.

Jméno
Telefon
Email
Specifikujte Váš dotaz
zpracováním osobních údajů
 

Další fotografie

photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10 photo_11 photo_12 photo_13 photo_14 photo_15 photo_16 photo_17 photo_18 photo_19 photo_20 photo_21 photo_22 photo_23 photo_24

Podobné nabídky

1159pd2020
U Tří prasátek - Prodej podsklepeného secesního domu v lokalitě Harantova, Písek Prodej podsklepeného secesního domu se třemi bytovými jednotkami v lokalitě Harantova, Písek. Dům o zastavěné ploše 227 m2 prošel částečnou revitalizací, stojí v srdci klidné části jihočeského města Písku, s blízkou dostupností všech služeb. V zadním traktu domu je udržovaná slunná zahrada s altánkem, obklopena ovocnými stromy o celkové rozloze 217 m2, která zajišťuje dostatek místa k odpočinku. Dům je vhodnou příležitost jak k rodinnému bydlení, tak k podnikatelským záměrům. Třípodlažní podsklepený secesní dům má některé původní a historické prvky, je ihned k nastěhování i užívání. V prvním podlaží je samostatná bytová jednotka o velikosti 3+1 s volným vstupem ze verandy do kanceláře ( TV room ), dále tři velké průchozí pokoje s vlastním vchodem, prostorná kuchyň, spižírna, koupelna s vanou a pračkou, samostatné WC a další koupelna se sprchou a WC. Ve druhém podlaží je rozlohou a vybavením stejná bytová jednotka. Ve třetím podlaží je půdní pokoj, kdy z ostatního volného půdního prostoru může po přestavbě vzniknou další bytová jednotka. Dům je vytápěn plynem ( kotel ve sklepním prostoru domu), napojen na veřejný vodovod a kanalizaci, ve všech obytných místnostech je parketová podlaha zakrytá kobercem, koupelny a WC dlažba. Jedinečná nemovitost v jedinečné lokalitě. Doporučujeme osobní prohlídku ( Prasátka nejsou v ceně :-) ). Cena k jednání.
10 500 000 Kč
Servis bydleni
Za veškeré údaje u inzerovaných nemovitostí na tomto serveru zodpovídají pouze inzerenti.
Copyright © 2012 servisbydleni.cz, Exported from Realko