Prodej dvou zavedených pensionů na Lipně, v lokalitě Hůrka, Horní Planá

Nabízíme prodej dvou zavedených pensionů na Lipně, v klidné lokalitě Hůrka, Horní Planá. Ubytování v plně zařízených domech i vícelůžkových pokojích s pohledem na Lipenské jezero. Ke vstupu na pláž Lipenského jezera je to pouhé 3 min. pěší chůzí. Celková kapacita jednoho domu ( domy jsou totožné ) je max. 8 lůžek ve 3 pokojích. V přízemí obývací pokoj s terasou a společnou kuchyní, koupelna s toaletou a předsíní. V 1. NP dvě ložnice a koupelna s toaletou. Samostatná místnost na úschovu jízdních kol a lyží, terasa s posezením, venkovní gril, parkování zajištěno u objektu. Penziony jsou v celoročním provozu s již zajištěnou klientelou i pro tento rok. Připojení k WI - FI v celém objektu. Krásná příroda okolních vod a lesů, klidné a pohodové místo pro pobyt rodičů s dětmi, důchodce, turisty i lyžaře. Prohlídky zajistíme dle možností a požadavků. Možno prodat i samostatně, cena za jeden objekt 8 mil. Kč.

Základní údaje

Evidenční číslo
1169pd2021
Typ zakázky
Prodej
Typ nemovitosti
Komerční
Podtyp nemovitosti
Penzion
Plocha
97 m2
Stav zakázky
Aktivní
Lokalita
Horní Planá
Cena
8 000 000 Kč

Makléř

Jméno
Helena Soldánová
Mobil
777595994

Rozšiřující údaje

Užitná plocha
103 m2
Plocha parcely
524 m2
Nebytová plocha
97 m2
Voda
Vodovod
Výtah
Ne
Sklep
Ne
Konstrukce budovy
Cihla
Druh smlouvy
Výhradní
Vytápění
V domě, elektrické, radiátory
Patro
1. patro
Celkem pater
1
Počet bytových jednotek
2
Počet místností
3
Počet nadzemních podlaží
1
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Typ vlastnictví
Osobní
Volný ihned
Ano
Podkroví
Ano
Ubytování
Ano
Energetická náročnost budovy
G - Mimořádně nehospodárná
Energetická náročnost podle vyhlášky
78/2013 Sb

Žádost o více informací

Vyplňte následující formulář. Upřesněte, co by Vás zajímalo. V nejbližší době Vás naši makléři kontaktují.

Jméno
Telefon
Email
Specifikujte Váš dotaz
zpracováním osobních údajů
 

Další fotografie

photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10 photo_11 photo_12 photo_13 photo_14 photo_15 photo_16 photo_17 photo_18 photo_19 photo_20

Podobné nabídky

1169pd2021
Prodej dvou zavedených pensionů na Lipně, v lokalitě Hůrka, Horní Planá Nabízíme prodej dvou zavedených pensionů na Lipně, v klidné lokalitě Hůrka, Horní Planá. Ubytování v plně zařízených domech i vícelůžkových pokojích s pohledem na Lipenské jezero. Ke vstupu na pláž Lipenského jezera je to pouhé 3 min. pěší chůzí. Celková kapacita jednoho domu ( domy jsou totožné ) je max. 8 lůžek ve 3 pokojích. V přízemí obývací pokoj s terasou a společnou kuchyní, koupelna s toaletou a předsíní. V 1. NP dvě ložnice a koupelna s toaletou. Samostatná místnost na úschovu jízdních kol a lyží, terasa s posezením, venkovní gril, parkování zajištěno u objektu. Penziony jsou v celoročním provozu s již zajištěnou klientelou i pro tento rok. Připojení k WI - FI v celém objektu. Krásná příroda okolních vod a lesů, klidné a pohodové místo pro pobyt rodičů s dětmi, důchodce, turisty i lyžaře. Prohlídky zajistíme dle možností a požadavků. Možno prodat i samostatně, cena za jeden objekt 8 mil. Kč.
8 000 000 Kč
Servis bydleni
Za veškeré údaje u inzerovaných nemovitostí na tomto serveru zodpovídají pouze inzerenti.
Copyright © 2012 servisbydleni.cz, Exported from Realko