Prodej bytu 2+kk v novostavbě v centru Tábora

Prodej bytu 2+kk o obytné ploše 57m2. V bytě jsou nové plovoucí podlahy, nová kuchyň, plastová okna. byt má dále zděný špajz, zděnou koupelnu a samostatné WC. Byt se nachází ve 2 patře zděného domu v samém srdci Tábora, jehož obchodní třída byla v nedávné době zatraktivněna výrazným rozšířením pěší zóny. Díky této poloze jsou na dosah veškeré obchody, služby, školy, úřady. V suterénu se nachází zázemí objektu, v 1. a 2. nadzemním podlaží jsou komerční plochy propojené atraktivní pasáží. Bytové jednotky jsou od 3.do 5. nadzemního podlaží a mají samostatné schodiště a výtah pouze pro byty, což spolu s nízkým počtem 24 bytů zajišťuje soukromí uživatelů. Na střeše objektu je všem obyvatelům k dispozici prostorná terasa s okrasnou zelení a krásným výhledem na staré město a na Jordán.

Základní údaje

Evidenční číslo
0521pd2013
Typ zakázky
Prodej
Typ nemovitosti
Byt
Dispozice
2+kk
Plocha
57 m2
Stav zakázky
Aktivní
Lokalita
Tábor
Cena
2 500 000 Kč

Makléř

Jméno
Helena Soldánová
Telefon
380123558
Mobil
777595994

Rozšiřující údaje

Obytná plocha
57 m2
Užitná plocha
57 m2
Plocha parcely
822 m2
Konstrukce budovy
Cihla
Patro
2. patro
Celkem pater
2
Stav nemovitosti
Novostavba
Typ vlastnictví
Osobní
Zařízeno
Částečně zařízeno
Energetická náročnost budovy
G - Mimořádně nehospodárná

Žádost o více informací

Vyplňte následující formulář. Upřesněte, co by Vás zajímalo. V nejbližší době Vás naši makléři kontaktují.

Jméno
Telefon
Email
Specifikujte Váš dotaz
zpracováním osobních údajů
 

Další fotografie

photo_2 photo_3 photo_4

Podobné nabídky

0521pd2013
Prodej bytu 2+kk v novostavbě v centru Tábora Prodej bytu 2+kk o obytné ploše 57m2. V bytě jsou nové plovoucí podlahy, nová kuchyň, plastová okna. byt má dále zděný špajz, zděnou koupelnu a samostatné WC. Byt se nachází ve 2 patře zděného domu v samém srdci Tábora, jehož obchodní třída byla v nedávné době zatraktivněna výrazným rozšířením pěší zóny. Díky této poloze jsou na dosah veškeré obchody, služby, školy, úřady. V suterénu se nachází zázemí objektu, v 1. a 2. nadzemním podlaží jsou komerční plochy propojené atraktivní pasáží. Bytové jednotky jsou od 3.do 5. nadzemního podlaží a mají samostatné schodiště a výtah pouze pro byty, což spolu s nízkým počtem 24 bytů zajišťuje soukromí uživatelů. Na střeše objektu je všem obyvatelům k dispozici prostorná terasa s okrasnou zelení a krásným výhledem na staré město a na Jordán.
2 500 000 Kč
1097pd2018
Prodej bytu v osobním vlastnictví , s lodžií, o velikosti 2+kk a podlahové ploše 40 m2 v lokalitě Plzeňská, České Budějovice Prodej bytu v osobním vlastnictví, s lodžií, o velikosti 2+kk a podlahové ploše 40 m2 v lokalitě Plzeňská, České Budějovice. Byt je po rekonstrukci, částečně zařízen ( kuchyňská linka se spotřebiči ), zděné jádro, topení centrální plynové s rozvodem do radiátorů. Dům je po rekonstrukci, zateplen, plastová okna, bez výtahu, parkování před domem, škola, školka, hřiště, obchod, veřejná doprava, MHD - vše v dosahu. Součástí prodeje sklepní kój. Nízké provozní náklady, včetně FO 3.500,- Kč. Pokud prodávající nemá průkaz energetické náročnosti (PENB) je zprostředkovatel povinen ze zákona uvést hodnotu G, ačkoliv označení nemusí odpovídat skutečnému stavu nemovitosti. Cena k jednání.
1 840 000 Kč
Servis bydleni
Za veškeré údaje u inzerovaných nemovitostí na tomto serveru zodpovídají pouze inzerenti.
Copyright © 2012 servisbydleni.cz, Exported from Realko