Prodej chaty o zastavěné ploše 98 m2 v lokalitě Strážkovice, České Budějovice

Prodej chaty o zastavěné ploše 98 m2 v lokalitě Strážkovice, České Budějovice. Zděná chata se sedlovou střechou ( šindel ) o jedné velké místnosti v přízemí a jedné spací místnosti v podkroví, s přístavbou , kde byla započata stavba kuchyně a koupelny ( nedokončeno ), suché WC - vyvážecí jímka, vytápěna lokálně kamny na tuhá paliva, s vlastní vodou ( vrt - studna ), elektřinou, oploceno vzrostlým živým plotem. Obec Strážkovice se nachází v podhůří Novohradských hor, v blízkosti řeka Stropnice, oblast vhodná ke koupání, houbaření, cykloturistiku. Cena k jednání.

Základní údaje

Evidenční číslo
1034pd2016
Typ zakázky
Prodej
Typ nemovitosti
Dům
Podtyp nemovitosti
Chata
Dispozice
1+1
Plocha
98 m2
Stav zakázky
Aktivní
Lokalita
Strážkovice
Cena
890 000 Kč

Makléř

Jméno
Helena Soldánová
Telefon
380123558
Mobil
777595994

Rozšiřující údaje

Zastavěná plocha
98 m2
Užitná plocha
98 m2
Plocha parcely
473 m2
Plocha zahrady
473 m2
Elektřina
230 V
Voda
Vlastní studna
Zahrada
Ano
Konstrukce budovy
Cihla
Druh smlouvy
Výhradní
Vytápění
Lokální palivové
Počet nadzemních podlaží
1
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Typ vlastnictví
Osobní
Zařízeno
Částečně zařízeno
Energetická náročnost budovy
G - Mimořádně nehospodárná

Žádost o více informací

Vyplňte následující formulář. Upřesněte, co by Vás zajímalo. V nejbližší době Vás naši makléři kontaktují.

Jméno
Telefon
Email
Specifikujte Váš dotaz
zpracováním osobních údajů
 

Další fotografie

photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9

Podobné nabídky

1034pd2016
Prodej chaty o zastavěné ploše 98 m2 v lokalitě Strážkovice, České Budějovice Prodej chaty o zastavěné ploše 98 m2 v lokalitě Strážkovice, České Budějovice. Zděná chata se sedlovou střechou ( šindel ) o jedné velké místnosti v přízemí a jedné spací místnosti v podkroví, s přístavbou , kde byla započata stavba kuchyně a koupelny ( nedokončeno ), suché WC - vyvážecí jímka, vytápěna lokálně kamny na tuhá paliva, s vlastní vodou ( vrt - studna ), elektřinou, oploceno vzrostlým živým plotem. Obec Strážkovice se nachází v podhůří Novohradských hor, v blízkosti řeka Stropnice, oblast vhodná ke koupání, houbaření, cykloturistiku. Cena k jednání.
890 000 Kč
1127pd2019
Prodej zděné chaty u Lipenského jezera, lokalita Loučovice, Český Krumlov Prodej zděné chaty v zahrádkářské kolonii v lokalitě Loučovice, Český Krumlov. Chata má zastavěnou plochu 16 m2, užitnou plochu 36m2 a nachází se na vlastním pozemku o výměře 391 m2. Je ve velmi dobrém stavu, má vystavěné podkroví, balkon, částečně podsklepena (sklep 8 m2). Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva, do chaty je zavedená elektřina 220/380 V, voda ze zásobníku, kanalizace řešena septikem. Na zahradě se nachází skleník, venkovní krb včetně nové venkovní kuchyně a terasy. Jedná se o krásné místo v blízkosti Lipenské přehrady, ideální pro relaxaci. V místě se nachází cyklostezky, turistické trasy, možnost houbaření a rybaření. Cena pro vážného zájemce k jednání, nutno vidět.
1 300 000 Kč
Servis bydleni
Za veškeré údaje u inzerovaných nemovitostí na tomto serveru zodpovídají pouze inzerenti.
Copyright © 2012 servisbydleni.cz, Exported from Realko