Prodej chaty o zastavěné ploše 98 m2 v lokalitě Strážkovice, České Budějovice

Prodej chaty o zastavěné ploše 98 m2 v lokalitě Strážkovice, České Budějovice. Zděná chata se sedlovou střechou ( šindel ) o jedné velké místnosti v přízemí a jedné spací místnosti v podkroví, s přístavbou , kde byla započata stavba kuchyně a koupelny ( nedokončeno ), suché WC - vyvážecí jímka, vytápěna lokálně kamny na tuhá paliva, s vlastní vodou ( vrt - studna ), elektřinou, oploceno vzrostlým živým plotem. Obec Strážkovice se nachází v podhůří Novohradských hor, v blízkosti řeka Stropnice, oblast vhodná ke koupání, houbaření, cykloturistiku. Cena k jednání.

Základní údaje

Evidenční číslo
1034pd2016
Typ zakázky
Prodej
Typ nemovitosti
Dům
Podtyp nemovitosti
Chata
Dispozice
1+1
Plocha
98 m2
Stav zakázky
Aktivní
Lokalita
Strážkovice
Cena
890 000 Kč

Makléř

Jméno
Helena Soldánová
Telefon
380123558
Mobil
777595994

Rozšiřující údaje

Zastavěná plocha
98 m2
Užitná plocha
98 m2
Plocha parcely
473 m2
Plocha zahrady
473 m2
Elektřina
230 V
Voda
Vlastní studna
Zahrada
Ano
Konstrukce budovy
Cihla
Druh smlouvy
Výhradní
Vytápění
Lokální palivové
Počet nadzemních podlaží
1
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Typ vlastnictví
Osobní
Zařízeno
Částečně zařízeno
Energetická náročnost budovy
G - Mimořádně nehospodárná

Žádost o více informací

Vyplňte následující formulář. Upřesněte, co by Vás zajímalo. V nejbližší době Vás naši makléři kontaktují.

Jméno
Telefon
Email
Specifikujte Váš dotaz
zpracováním osobních údajů
 

Další fotografie

photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9

Podobné nabídky

1034pd2016
Prodej chaty o zastavěné ploše 98 m2 v lokalitě Strážkovice, České Budějovice Prodej chaty o zastavěné ploše 98 m2 v lokalitě Strážkovice, České Budějovice. Zděná chata se sedlovou střechou ( šindel ) o jedné velké místnosti v přízemí a jedné spací místnosti v podkroví, s přístavbou , kde byla započata stavba kuchyně a koupelny ( nedokončeno ), suché WC - vyvážecí jímka, vytápěna lokálně kamny na tuhá paliva, s vlastní vodou ( vrt - studna ), elektřinou, oploceno vzrostlým živým plotem. Obec Strážkovice se nachází v podhůří Novohradských hor, v blízkosti řeka Stropnice, oblast vhodná ke koupání, houbaření, cykloturistiku. Cena k jednání.
890 000 Kč
1105pd2018
Prodej podsklepené chaty v lokalitě Lásenice, Jindřichův Hradec Prodej podsklepené chaty v lokalitě Lásenice, Jindřichův Hradec. Dřevostavba s podkrovím se zavedenou elektřinou má zděné základy, částečně zateplená ( severní stěna ) na vlastním mírně svažitém pozemku s orientací na jihovýchod o velikosti 407 m2 se zastavěnou plochou 36 m2. V přízemí umístěno WC se svodem do trativodu a umyvadlo, průchod do sklepa, kdy sklep možno využít k posezení či skladu dobrého moku. V prvním patře malá kuchyňka a větší společenská místnost s otevřeným krbem, který celou chatu vytápí se vstupem po dřevěných schodech do podkrovní ložnice. Vodu nutno čerpat z vlastního zásobovacího zdroje, který je možné umístit pod přístřešek určený k parkování, možnost také udělat vlastní vrt. Zahrada s ovocnými stromy, s venkovním krbem a možností posezení. Krásné, klidné místo v blízkosti řeky, lesů a rybníků. V případě vážného zájmu cena k jednání.
620 000 Kč
Servis bydleni
Za veškeré údaje u inzerovaných nemovitostí na tomto serveru zodpovídají pouze inzerenti.
Copyright © 2012 servisbydleni.cz, Exported from Realko