Prodej staročeské chalupy v Podhůří Šumavy, lokalita Volenice

Prodej staročeské chalupy u obce Volenice v okrese Strakonice. Celková rozloha pozemku je 484 m2, přičemž zastavěná plocha je 156 m2. Dům je postaven ze smíšeného zdiva a je v původním udržovaném stavu. Je napojen na obecní vodovod, odpad řešen septikem, topení lokální na tuhá paliva. Zhruba polovinu nemovitosti tvoří obytná část sestávající se ze světnice s kachlovými kamny, kuchyně, ložnice, chodby, WC a koupelny. Druhá část budovy je hospodářská, tvoří ji stodola a chlévy. Dům je postaven na okraji obce navazující bezprostředně na rozsáhlý les. Cena k jednání, sleva možná.

Základní údaje

Evidenční číslo
0264pd2013
Typ zakázky
Prodej
Typ nemovitosti
Dům
Podtyp nemovitosti
Chalupa
Dispozice
2+1
Plocha
156 m2
Stav zakázky
Aktivní
Lokalita
Volenice
Cena
1 000 000 Kč

Makléř

Jméno
Helena Soldánová
Mobil
777595994

Rozšiřující údaje

Zastavěná plocha
156 m2
Užitná plocha
156 m2
Plocha parcely
484 m2
Elektřina
230/400 V
Kanalizace
Septik
Voda
Vodovod
Zahrada
Ano
Konstrukce budovy
Smíšená
Druh smlouvy
Výhradní
Vytápění
Lokální palivové
Charakter obce
Vesnice
Celkem pater
0
Počet nadzemních podlaží
0
Stav nemovitosti
Udržovaný původní stav
Typ vlastnictví
Osobní
Umístění
Klidná část obce
Energetická náročnost budovy
G - Mimořádně nehospodárná

Žádost o více informací

Vyplňte následující formulář. Upřesněte, co by Vás zajímalo. V nejbližší době Vás naši makléři kontaktují.

Jméno
Telefon
Email
Specifikujte Váš dotaz
zpracováním osobních údajů
 

Další fotografie

photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10 photo_11 photo_12 photo_13

Podobné nabídky

0264pd2013
Prodej staročeské chalupy v Podhůří Šumavy, lokalita Volenice Prodej staročeské chalupy u obce Volenice v okrese Strakonice. Celková rozloha pozemku je 484 m2, přičemž zastavěná plocha je 156 m2. Dům je postaven ze smíšeného zdiva a je v původním udržovaném stavu. Je napojen na obecní vodovod, odpad řešen septikem, topení lokální na tuhá paliva. Zhruba polovinu nemovitosti tvoří obytná část sestávající se ze světnice s kachlovými kamny, kuchyně, ložnice, chodby, WC a koupelny. Druhá část budovy je hospodářská, tvoří ji stodola a chlévy. Dům je postaven na okraji obce navazující bezprostředně na rozsáhlý les. Cena k jednání, sleva možná.
1 000 000 Kč
SBY-01-1766n
Prodej domu v lokalitě Pohorská Ves, Český Krumlov Prodej částečně podsklepeného patrového domu, který se nachází v nádherné přírodě Novohradských hor. V přízemí domu je schválená provozovna - dříve zde byla prodejna potravin - WC, úklidová místnost a sklad. V přízemí nová koupelna se sprchovým koutem a WC. Dva pokoje orientovány na jihozápad, další dvě místnosti na východ. V patře je možné vybudovat dva samostatné byty (2+kk). Prostorná půda, kde by mohly vzniknout další dvě bytové jednotky. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci, lokální topení + možnost přímotopů, nová elektrika. K domu patří předzahrádka cca 60m2. V obci je školka, obecní úřad, pošta a obchod s potravinami a smíšeným zbožím. Dále jsou zde dva hostince, dvě kozí farmy. Oceníte především nádhernou okolní přírodu - 3 km od obce je Žofínský prales, Pivonické skály, v okolí cyklotrasy, možnost jízdy na koni, běžecké trasy a sjezdová trať (vzdálená 16km). Nemovitost je díky své poloze vhodná ke komerčním účelům - zejména pro vybudování penzionu s vinárnou.
2 550 000 Kč
Servis bydleni
Za veškeré údaje u inzerovaných nemovitostí na tomto serveru zodpovídají pouze inzerenti.
Copyright © 2012 servisbydleni.cz, Exported from Realko